
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1500VA/1200W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт*год (42-00062-4)
30 249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00062-4
Комплект резервного живлення: лінійно-інтерактивне ДБЖ 1500ВА/1200Вт з правильною синусоїдою, 2 акумуляторні батареї GEL 12 В/100 А·год, акумуляторний балансир, перемичка M8 довжиною 30 см. Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 1500 ВА/1200 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±5%, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм заряду 5 А / 10 А; 2 розетки; розміри 345 / 122 / 192 мм; вага 8.1 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL) – 2 шт.; ємність 100 А·год, вихідна напруга 12 В; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів; струм балансування з найвищою напругою до 5 А; точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Максимальний струм заряду | 5 А / 10 А |
| Міцність | 1500 ВА / 1200 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рекомендована АКБ | не менше 18 Аг |
| Розміри | 345 / 122 / 192 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 30 249 ₴




