e="text-align:center">Комплект відеодомофону SEVEN DP-7574 Kit black для квартири, приватного будинку чи офісу
Комплект домофона SEVEN DP-7574 Kit black спеціально розроблений для ринку України. Метою розробки даного комплекту була максимально низька ціна, тому інженери прибрали більшість дорогих функцій із даної моделі, зробивши його простим в експлуатації.
Комплект відеодомофона повністю готовий до установки.
Порівняння діагоналей відеодомофона

В комплект входить:
- 7 дюймовий кольоровий екран.
- Панель виклику.
- Монтажне кріплення.
- Куточок для викличної панелі.
- Козирок для викличної панелі.
- Інструкція з експлуатації.
Ця модель може використовуватись в організаціях, квартирах, приватних будинках, офісах, дачах. Завдяки цьому комплекту ви отримуєте захист вашого майна.
Можливості розширення системи
- Можливістю підключення 2 камер та 2 викликових панелей, управління замками.
- Вбудований БУЗ, що дозволяє керувати електромеханічним замок без додаткового блоку живлення.
- Вбудована функція детекції руху.
- Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опціонально, за допомогою універсального адаптера SEVEN DA‐7593).
- Вбудована пам'ять на 20 фото (якщо немає карти SD).
- Слот під карту MicroSD (установка карти до 256 ГБ), фоторамка, голосові повідомлення, mp3 мелодії.
- Є можливість регулювання гучності, яскравості та контрастності відеодомофону.
- Можна встановлювати викликову панель на хвіртку (панель антивандальна).
- Мова інтерфейсу - російська/українська.
- Живлення 220В/12В.
- Великі механічні кнопки з гарним відгуком.
Колір: чорний.
Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Зв'язок з абонентом | Дуплексна гучний зв'язок |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 204 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 117 мм |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Ні |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат відео | PAL, NTSC |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 600 |
| Кут огляду камери по діагоналі | 75 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції домофона/панелі виклику | Детекція руху, Керування замком, Підтримка карти пам'яті 256 ГБ, Українська мова, Режим "не турбувати" (сон), Інтерком, MP3 мелодії |
| Розмір монітора (дюйм) | 7 |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Кут огляду камери по діагоналі (град.) | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 289 ₴






