Особливості зворотної планки VIRO 1091 KL
Коротка зворотна планка без отвору для основного ригеля замка. Призначена для встановлення електромеханічних защіпок у дерев’яні та металеві рами. Планка 1091 KL від італійського виробника VIRO сумісна з електрозащіпками SPE73 и SPE71E.
Технічні характеристики:
- Сторонність: універсальна
- Розміри (Висота х Ширина х Товщина), мм: 110 х 25 х 3
- Обробка: полірований нікель
- Країна виробник - Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Загальні | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування клямки | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип засувки | Електромеханічна |
| Тип установки | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,15 ₴

