Батарея літієва для заміни в пристроях; ємність: 1700 мА·год; тип: LiMnO2; робоча напруга 3 В; температура роботи: -40°C ~ +70°C; розмір: Ø17 / 34 мм; вага 17 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| spec_uah_pdv_rrp | 98 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -40°C ~ +70°C |
| Розміри | Ø17 / 34 мм |
| Тип пристрою | Батарея |
| Колір | Сірий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴





