Вуличний рупорний гучномовець з трансформатором; двосмуговий, 8-дюймовий низькочастотний динамік, 1.5-дюймовий високочастотний динамік, номінальна вихідна потужність 18.3-37.5-75-150 Вт, 8 Ом; лінійний вхід 100 В/70 В; діапазон частот 75-18000 Гц; матеріал армований пластик і метал та металева решітка; клас захисту IP66; розміри 302 / 312 / 260 мм; вага 9.1 кг; U-подібний кронштейн для встановлення у комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| spec_uah_pdv_rrp | 14726.4 |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Вихідна потужність | 18.3-37.5-75-150 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 75-18000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал для корпусу | Метал, пластик |
| Монтаж | Настінний |
| Робоча температура | -22 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 302 / 312 / 260 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Встановлення | Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 913 ₴

