
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100Аг 51.2В 5120Втг Must LP16-48100 настінний монтаж (42-00151)
34 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00151
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 100 Аг, потужність 5120 Втг; максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232, WiFi; клас захисту IP21; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних модулів; розміри 625.5 / 442 / 177 мм; вага 45 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Бренд | Must |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Клас захисту | IP21 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Напруга | 51.2 В |
| Потужність акумулятора | 5120 Втг |
| Робоча температура | -5 °C ~ +35 °С |
| Розміри | 625.5 / 442 / 177 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Температура розряду | -10 °C ~ +55 °C |
| Тип безпеки | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Основні атрибути | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 004 ₴






