
Автоматичний перемикач (АВР) під DIN-рейку Kraft KRF-ATS100A/2p 2 полюси (51-00100)
1 829 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51-00100
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автоматичний перемикач (автомат введення резерву) під DIN-рейку; кількість полюсів: 2; номінальний робочий струм: 100 А; номінальна напруга контактів: АС 400 В/50 Гц; номінальна напруга керування: АС 220 В/50 Гц; напруга ізоляції: АС 690 В/50 Гц; номінальна сила струму короткого замикання: 50 кА; номінальна імпульсна напруга, що витримується: 8 кВ; ручне/автоматичне керування; час перемикання: 0.008 с/8 мс; розміри 107.6 / 100 / 76 мм; вага 563 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Автомат введення резерву |
| Клас захисту | IP20 |
| Робоча температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Номінальний струм | 100 А |
| Напруга | 400 В |
| Кількість полюсів | 2 |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Розміри | 107.6 / 100 / 76 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 829 ₴









