Панель керування на 6 зон з Bluetooth-модулем; сумісна виключно з матричними підсилювачами серії PA: PA-6030MX, PA-6060MX, PA-6120MX, PA-6240MX, PA-6030MW, PA-6060MW, PA-6120MW; зв'язок через кабель CAT6 до 999 м; частотна характеристика 20-20000 Гц; живлення DC 24 В безпосередньо від підсилювача; споживання енергії 3 Вт; ємність до 6 одиниць для кожного матричного підсилювача; розміри 68 / 68 / 36.5 мм; вага 0.12 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг кг |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Харчування | 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Розміри | 86 / 86 мм |
| Тип пристрою | Регулятор гучності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 623 ₴

