Вулична звукова сирена; акустична потужність 125 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 1200 мА; зовнішнє встановлення; плаcтиковий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 230 / 200 / 120 мм; вага 870 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 870 г кг |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Харчування | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 125 дБ |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 230 / 200 / 120 мм |
| Струм споживання | 1200 мА |
| Тип пристрою | Сирена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴







