Вулична вологозахищена циліндрична відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20м; роздільна здатність кадру: 2592x1520; Механічний ІЧ-фільтр; об'єктив f = 3,6 мм, ступінь захисту IP66; живлення DC12В; габаритні розміри Ø 64 / 160 мм (з кронштейном); (Колір корпусу: білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Харчування | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Розміри | Ø 64 / 160 мм |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴




