Мережевий зарядний пристрій (PD 35 Вт) з 2 портами USB-C; вихід USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.91А, 15В/2.33А, 20В/1.75А (35 Вт макс.); система захисту від перевантаження за струмом, перенапруги, перегріву та короткого замикання; матеріал корпусу вогнетривкий ABS-пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | USB-C x 2 |
| Вихідна напруга | 5 В V |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів | 2 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка PD3.0 |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴







