
Автоматичний вимикач 2-полюсний TOMZN TOB7Z-63 1000V 25A DC PV (51-00134)
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51-00134
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автоматичний вимикач модульний, двополюсний; номінальний струм 25 А; номінальна вимикаюча здатність струму короткого замикання 6 кА; клас відключення C; номінальна робоча напруга DC 1000 В; номінальна напруга ізоляції 1000 В; номінальна імпульсна напруга, що витримується 6 кВ; монтаж на DIN-рейку у розподільний щиток; клас захисту IP20; робоча температура -25°C~+70°C; розміри 73 / 82 / 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас відключення | C |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 2 |
| Напруга | DC 1000 В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 6 кА |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 73 / 82 / 35 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Автоматичний вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴







