
Перемикач введення резерву ручний трипозиційний під DIN-рейку Leader LD-MCS-4P 63A I-0-II 4 полюси (42-00264)
775 ₴
- В наявності
- Код: 42-00264
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ручний трипозиційний перемикач введення резерву під DIN-рейку; кількість полюсів: 4; номінальний робочий струм: 63 А; номінальна робоча напруга: АС 230/400 В / 50/60 Гц; номінальна сила струму короткого замикання (стійкість): 1200 А; візуальна світлова індикація (I-0-II); ручне керування; механічна зносостійкість: 10000 циклів; максимальний переріз кабелю: 10 мм²; розміри 83.5 / 71.2 / 78.9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 4 |
| Напруга | 230 В, 400 В |
| Робоча температура | -5 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 83.5 / 71.2 / 78.9 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Перемикач живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴







