Обмежувач напруги постійного струму двополюсний (ПЗІП – пристрій захисту від імпульсних перенапруг); максимальна робоча напруга DC 600 В; рівень захисту напруги ≤ 2.6 кВ; клас захисту: тип 2 (T2); максимальна розрядна здатність 40 кА (8/20 мкс); номінальний струм розряду 20 кА; час реакції ≤ 25 нс; матеріал корпусу: термопластик UL94-V0; розміри 94 / 36 / 68 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 2 |
| Максимальна розрядна здатність | 40 кА |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Напруга | DC 600 В |
| Робоча температура | -40 °C ~ +80 °C |
| Розміри | 94 / 36 / 68 мм |
| Рівень захисту напруги | 2.6 кВ |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Обмежувач напруги |
| Тип пристрою захисту від імпульсних напруг | Тип 2 (T2) |
| Час реакції | 25 нс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴








