Плавкий запобіжник; номінальна напруга DC 1000 В; номінальний струм 25 А; номінальна вимикаюча здатність 20 кА; клас роботи: gPV (для сонячних електросистем); стандарт IEC60269.6; матеріали: мідь, оксид алюмінію, срібло; робоча температура -50°C~+105°C; розміри Ø 10 / 38 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 25 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий, Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал для корпусу | Мідь, Оксид алюмінію, Срібло |
| Напруга | DC 1000 В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 20 кА |
| Робоча температура | -50 °C ~ +105 °C |
| Розміри | Ø 10 / 35 мм |
| Тип пристрою | Запобіжник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴



