
Серверна полиця Trinix TRX-250D/SH Black для комутаційної шафи глибиною 250 мм (25-00132)
480 ₴
- В наявності
- Код: 25-00132
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серверна полиця для комутаційної шафи глибиною 250 мм; максимальне навантаження 20 кг; матеріал корпусу сталь; розміри 488 / 250 / 44 мм; кріпильні елементи в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (U) | 1U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал для корпусу | Сталь |
| Розміри | 488 / 250 / 44 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Формфактор | 19" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



