
Сонячна панель LONGi LR7-54HVH-475M Hi-MO X10 Explorer 475W (42-00275)
4 389 ₴
- В наявності
- Код: 42-00275
+380 (98) 194-19-81
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монокристалічна сонячна панель потужністю 475 Вт; ефективність 23.3%; напруга холостого ходу 40.18 В; струм короткого замикання 15.03 А; напруга за макс. потужності 33.16 В; струм за макс. потужності 14.33 А; макс. напруга у системі 1500 В; кількість фотоелементів 108 (6х18); вихідний роз’єм для підключення MC4; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 1800 / 1134 / 30 мм; вага 21.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 33.16 В |
| Напруга холостого ходу | 40.18 В |
| Струм короткого замикання | 15.03 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LONGi |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 23.3 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номінальна потужність | 475 Вт |
| Номінальний струм | 14.33 А |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1800 / 1134 / 30 мм |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип роз'єму | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴

