
Комплект резервного живлення 10kW 14.336kWh: гібридний інвертор для сонячних панелей Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея
161 671 ₴
- В наявності
- Код: 42-00239-42-00403
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор для сонячних панелей 10kW Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея 51.2V 14336Wh Lithium Valley W15-5A. Інвертор: однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; 2 MPPT-трекери із 3 входами та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; діапазон напруги MPPT для сонячних панелей 80-500 В, макс. потужність фотопанелей 15 кВт; ККД 96.5%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 20 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси CAN, RS485, DRM, сухі контакти; WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку SOLARMAN Smart; РК-дисплей; режим підмішування; вентиляторне охолодження; рівень шуму до 55 дБ; захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги; настінний монтаж; клас захисту IP65; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 530 / 486 / 231 мм, вага 25.8 кг. Акумуляторна батарея: літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії, встановлюється на стіну або підлогу; напруга 51.2 В; ємність 280 А·год / 14336 Вт·год; рекомендований струм заряду / розряду 140 А / 140 А, максимальний струм заряду / розряду 200 А / 200 А; ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232; Bluetooth для моніторингу та налаштування; LED-дисплей для відображення стану батареї; вбудований аерозольний пристрій пожежогасіння; клас захисту IP65; в одну систему можна паралельно підключити до 20 акумуляторних батарей; розміри 800 / 500 / 227 мм; вага 133.58 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вага | 133.58 кг, 25.8 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 96.5 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 14336 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Міцність | 10 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм, 800 / 500 / 227 мм |
| Ток заряда | 200 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип безпеки | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |
- Ціна: 161 671 ₴


