
Комплект резервного живлення 10kW 30.72kWh: гібридний інвертор для сонячних панелей Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея
72 556 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00239-42-00255
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор для сонячних панелей 10kW Megarevo R10KL1DA-G2S і акумуляторна батарея 51.2V 30720Wh Sako Li-Sun series SK-51.2V600Ah. Інвертор: однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; 2 MPPT-трекери із 3 входами та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; діапазон напруги MPPT для сонячних панелей 80-500 В, макс. потужність фотопанелей 15 кВт; ККД 96.5%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 20 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси CAN, RS485, DRM, сухі контакти; WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку SOLARMAN Smart; РК-дисплей; режим підмішування; вентиляторне охолодження; рівень шуму до 55 дБ; захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги; настінний монтаж; клас захисту IP65; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 530 / 486 / 231 мм, вага 25.8 кг. Акумуляторна батарея: літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії, встановлюється на стіну або підлогу; напруга 51.2 В; ємність 600 А·год / 30720 Вт·год; струм заряду / розряду 300 А / 300 А; ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; WiFi/Bluetooth для моніторингу; LED-дисплей для відображення стану батареї; вбудований пожежний захист та температурний датчик; клас захисту IP20; в одну систему можна паралельно підключити до 15 акумуляторних батарей; тип клем M8; розміри 970 / 911 / 245 мм; вага 233 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 600 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вага | 233 кг, 25.8 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 96.5 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 30720 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 300 А |
| Максимальний струм розряду | 300 А |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Міцність | 10 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм, 970 / 911 / 245 мм |
| Ток заряда | 200 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип безпеки | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |
- Ціна: 72 556 ₴


