
Комплект резервного живлення 6.2kW 10.24kWh: гібридний інвертор Sako SUNON V 6.5KVA/6200W/48V+120A MPPT і акумуляторна батарея
104 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00165-42-00245
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Sako SUNON V 6.5KVA/6200W/48V і акумуляторна батарея 51.2V 10240Wh Sako SK-51.2V200Ah. Інвертор: гібридний однофазний інвертор; максимальна потужність 6.5 кВА/6.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 120 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 60-450 В, макс. потужність 6000 Вт; ККД 93%; вихідна напруга 230 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; вбудований локальний WiFi – лише для моніторингу з мобільного застосунку; LCD-дисплей; функція «холодного» пуску; режим підмішування; захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву; робоча температура 0°C~+50°C; розміри 583 / 380 / 214 мм, вага 10.4 кг. Акумуляторна батарея: літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії, встановлюється на стіну або підлогу; напруга 51.2 В; ємність 200 А·год / 10240 Вт·год; струм заряду / розряду 100 А / 150 А; ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; WiFi/Bluetooth для моніторингу; LED-дисплей для відображення стану батареї; клас захисту IP20; в одну систему можна паралельно підключити до 15 акумуляторних батарей; тип клем M8; розміри 850 / 560 / 178 мм; вага 105.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вага | 105.2 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 93 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 10240 Вт*год |
| Максимальна потужність | 12.4 кВА |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Міцність | 6.5 кВА/6.2 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 583 / 380 / 214 мм, 850 / 560 / 178 мм |
| Ток заряда | 120 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип безпеки | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 104 452 ₴


